<

Teoman'dan Akustik Turne

21.02.2014 1299 0

Teoman, Vodafone FreeZone sponsorluğunda gerçekleşencek "yavaş yavaş" turnesinin ilk konserinde Konya' da hayranlarıyla buluştu.

 

Tanınmış şarkılarını akustik olarak seslendirecek olan Teoman ayrıca sevdiği şarkılarını da piyano, keman ve akustik gitar üçlüsüyle yorumlayacak.

 

Teoman, akustik olarak tanınmış şarkılarının yanı sıra, sevdiği şarkılarını da piyano, keman, akustik gitar üçlüsü ile 15 şehirde seyirciyle buluşturacak.

 

Teoman, sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen ve 14 şehri kapsayacak akustik konser turnesine Konya'dan başladı. Organizasyonu Atlantis Yapım tarafından yapılan, biletlerin günler öncesinden tükendiği konserde Teoman şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

 

"Renkli Rüyalar Oteli" şarkısıyla konsere başlayan Teoman, Konya' da hayranlarına keyifli saatler yaşattı.; "Paramparça",, "İstanbul' da Sonbahar" gibi geniş kitlelerin bildiği parçaların yanı sıra "Bugün",, "En Güzel Hikayem",, "Bana Öyle Bakma" gibi şarkılarının akustik hallerini, "yavaş yavaş" turnesinde seslendiren Teoman sahne performansıyla gönülleri fethetti!

 

İsimli turnede hayranlarının beğenisine sunacak. Vodafone FreeZone sponsorluğundaki turne kapsamında Teoman, turnenin de adı gibi "yavaş yavaş" 15 şehirde sevenleriyle buluşacak. rin salonlarında samimi bir ortamda dinleyiciyle buluşturacak.

Henüz yorum yapılmamış
Diğer Güncel HaberlerTümünü Gör

Tuğba Özerk'ten Yeni Albüm

Çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak olan albümün tamamı Tuğba Özerk imzası taşıyor. Albümün prod&uum...


>> Devamını Oku
07.03.2016 2307

Emre Altuğ Çıta ile Sevenlerinin Karşısı...

"Çıta"da 3 şarkı, 2 versiyon olmak üzere toplamda 5 şarkı yer alıyor. Albümün adını taşıyan "Çıta"...


>> Devamını Oku
12.01.2016 2068

Mehmet Erdem "Hepsi Benim Yüzümden"

Alper Atakan prodüktörlüğünde Babajım ve Kaya stüdyolarında kaydedilen, mix çalışmaları Alp Çoksoyluer ve Al...


>> Devamını Oku
21.12.2015 2937

Birol Namoğlu'ndan ''Muhtemel Aşk''

2012 yılı ABD turnesine hazırlanan Gripin grubu, kendilerine eşlik edecek ön grup araştırması yaparken yolları Okan Şarlı (Bas – Vokal),...


>> Devamını Oku
18.12.2015 2766
Yorum Yap

E-mail adresiniz gösterilmeyecektir. Lütfen * alanlarını boş geçmeyiniz.
Adınız *
Mail Adresiniz *

Web Site

Yorumunuz *