<

Cihan Güçlü

28.10.2015 2741 0

Uzun yıllardır müzikal çalışmaları ile adından söz ettiren Cihan Güçlü, yepyeni solo albümü "Kim Anlıyor Ki" ile sevenlerinin karşısına çıktı. Son yılların en popüler isimlerinden Mehmet Erdem'in "Herkes Aynı Hayatta" ve "Acıyı Sevmek Olur Mu" gibi hit şarkılarında imzası olan Cihan Gü&c

Bodrum'da Emre Erdem ve Güray Varol yönetmenliğinde çekilen klipte Cihan Güçlü'ye Hazal Adıyaman eşlik etti. 2 gün süren klip çekimleri Bodrum'un çeşitli mekanlarında yapıldı. Sıcak yaz günlerinde yaşanmış samimi bir aşk hikayesini anlatan klipte bir diğer başrolü de hava çekimleri ile Bodrum'un güzellikleri üstleniyor.

Candan Erçetin'nin "Yaşıyorum" şarkısının bestesini yapan ve ünlü şarkısı "Bu Şehir"in müziğini de Candan Erçetin ile beraber yapan Cihan Güçlü, yaklaşık iki yıl süren çalışmalarından sonra Alper Atakan'ın müzik prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü üstlendiği "Kim Anlıyor Ki"yi tamamladı. 12 şarkının 11 tanesinin sözü ve müziği yine Cihan Güçlü'ye ait olan albümde bir adet de cover çalışması bulunuyor. Sözlerini Sezen Aksu'nun müziğini ise Hurşit Yenigün'ün yaptığı, Sezen Aksu'nun ilk albümünde yer alan "Gelen Gideni Aratır" adlı eseri seslendiren Cihan Güçlü, bu albümde "Kayıp Şehir" adlı parçayı da Mehmet Erdem ile düet olarak seslendirdi. Ayrıca "Korkuyorum" adlı şarkıda ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici yer alıyor.

Cihan Güçlü'nün "Kim Anlıyor Ki" albümü 9 Ekim'de Sony Music etiketi ile yayınlanmadan önce çıkış şarkısının video klibi “Canım Sevgilim” sanatçının YouTubeVevo sayfasında ve tüm müzik kanallarında!

Henüz yorum yapılmamış
Diğer Güncel HaberlerTümünü Gör

Tuğba Özerk'ten Yeni Albüm

Çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak olan albümün tamamı Tuğba Özerk imzası taşıyor. Albümün prod&uum...


>> Devamını Oku
07.03.2016 2387

Emre Altuğ Çıta ile Sevenlerinin Karşısı...

"Çıta"da 3 şarkı, 2 versiyon olmak üzere toplamda 5 şarkı yer alıyor. Albümün adını taşıyan "Çıta"...


>> Devamını Oku
12.01.2016 2139

Mehmet Erdem "Hepsi Benim Yüzümden"

Alper Atakan prodüktörlüğünde Babajım ve Kaya stüdyolarında kaydedilen, mix çalışmaları Alp Çoksoyluer ve Al...


>> Devamını Oku
21.12.2015 3013

Birol Namoğlu'ndan ''Muhtemel Aşk''

2012 yılı ABD turnesine hazırlanan Gripin grubu, kendilerine eşlik edecek ön grup araştırması yaparken yolları Okan Şarlı (Bas – Vokal),...


>> Devamını Oku
18.12.2015 2822
Yorum Yap

E-mail adresiniz gösterilmeyecektir. Lütfen * alanlarını boş geçmeyiniz.
Adınız *
Mail Adresiniz *

Web Site

Yorumunuz *